Biznes Internetowy to ŚCIEMA !

man-40080

Internetowi Biznesmeni w Polsce to podobno oszuści. Tylko jak to jest ? Z czego żyją ? Pewnie jedzą wirtualny chleb. Wycieczki, z których wstawiają zdjęcia tez są pewnie wirtualne. Na dodatek te wszystkie banknoty co fotografują, prawdopodobnie drukują sami …

Nie, „Kowalski” nawet nie przypuszcza, on stwierdza. Skąd to wszystko wie ? Wymyśla ?

Podchodząc do tematu na poważnie, ostatnimi czasy można zaobserwować ogromny wysyp internetowych biznesów. Ludzie którzy wcześniej nie interesowali się zarabianiem w sieci teraz nawet nie muszą szukać, ponieważ jest ogromne prawdopodobieństwo, że trafia na reklamę dotyczącą pracy w internecie. Ogłoszenia te są wystawiane najczęściej przez osoby, które już w internecie zarabiają. Takie osoby w Polsce musza liczyć się z tym, że będą atakowani przez hejterów czyli najczęściej „Kowalskich”, którzy maja dość swojego etatu ale nie robią nic aby polepszyć swoją sytuacje.

Dlaczego to robią ?

Tutaj odpowiedzi jest wiele. Może ktoś ich kiedyś oszukał i teraz wszystkie propozycje na ich drodze są oszustwem. Możliwe, że są zbyt leniwi i zamiast wejść ma wyższy poziom, chcą innych ściągnąć do swojego. Może ktoś im powiedział, że żeby zarobić trzeba się zmęczyć fizycznie. I myślę, że to nie koniec powodów.

Nie wszyscy muszą zarabiać online.

Nie każdy czuje, że to temat właśnie dla niego. Żyjemy w czasach gdzie ktoś kto chce grać na instrumencie, gra. Ten, który chce grzebać w samochodach, jest mechanikiem. Ale czy jak kogoś nie interesuje bycie kucharzem to wg. powyższego „Kowalskiego” schematu, gotowanie to oszustwo ?

Kto jest pokrzywdzony ?

Ku zdziwieniu hejterów, szkodzą tylko sobie. Ktoś kto zarabia w sieci będzie zarabiał tylko więcej, jeśli nie przerwie swoich działań. Ktoś kto oczernia, obraża, wyśmiewa, blokuje tylko własną drogę do zdalnej pracy przez internet.
Jedno jest pewne, HEJTU nie zwalczy się w 100% ale miliony postów takich jak ten pomagają osobom, które z powodu HEJTU robią niepotrzebny w tył zwrot lub zapadają się pod ziemię.

12 thoughts on “Biznes Internetowy to ŚCIEMA !

 • Masz racje są ludzie którzy rzucają ci kłody pod nogi . Nic nie zrobią w tym kierunku a wszystko wiedzą lepiej jak ty, tylko przesadzają. Żadnego Biznesu nie zrobił a tobie mówi jak ty zarobisz to ja dopiero do ciebie dołączę
  Mówią tez ze jak swymi rękami nie zarobi to ci nikt darmo nieda

 • Masz absolutna rację. My jako społeczeństwo najbardziej lubimy narzekać i czekać na mannę z nieba. A ta niestety nie spadnie. Mam b. dużo osób w swoim środowisku.

 • Witam,i zgadzam się ale ten temat to temat rzeka dużo by pisać co dziennie przybywa niestety też i hejtu taki nasz Polaków „urok”. A właśnie czy ktoś może spotkał się z hejtem za granicą ? jak tam u „nich” jest z hejtowaniem?

  • Hejt dotyczy nie tylko Polaków ale MASZ racje Polacy mają wybitny talent do tego zjawiska. Motywów można szukać cofając się wiele lat wstecz w historii Polski.

 • Świetny materiał, właśnie tego szukałem, dzieki za udostępnienie oraz liczę na więcej materiałów o tym wątku. Pozdrawiami życzę samych efektów w rozwijaniu bloga

 • Sebastian Gozłowski to mój pierwszy prawdziwy opiekun w biznesie online z którym osiągnąłem swoje pierwsze wyniki w internecie 🙂 Bardzo polecam współpracę z tą osobą, a co do wpisu. To niestety tak jest, ale można to zmienić.

 • Nie jestem Polakiem,jestem Ukraińcom,w Internecie przerabialem już dużo rzeczy,inweb24,sprzedaz katalizatory dla samochodów,calkowita porażka,jednak powiem tak- inwestycji na długotrwałe zyski- to jest możliwe,zecziwiscie z nastawieniem na wysiłek że swojej strony.Pozdrawiam.

 • Zawsze spotkamy osoby uważające to za jedno wielkie oszustwo. A to tylko delikatniejsze ze sformułowań hejterów. Najważniejsze to nie przejmować się takimi osobami. Jeżeli nie chcą by je uświadamiać to nawet jak przedstawisz im najlepszy dowód i tak stwierdzą, że to oszustwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *